Školní kluby

Teenageři

Řada dospělých tvrdí, že starší děti ztrácejí o čtení knížek zájem. My ale víme, že teenageři knížky milují. Právě pro ně je tu Humbook. Ale nejen pro ně - zorientovat se v nabídce knih pro dospívající pomůže komukoliv. Na webu www.humbook.cz, na sociálních sítích s vymazleným obsahem, díky pravidelnému newsletteru a na najrůznějších eventech. 

Chcete mít přehled o knihách, které hýbou světem teenagerů? Snadno si ho uděláte díky našim pravidelným online merendám. Můžete je sledovat na YouTube kanálu Humbooku, nebo nám napište. A my vám 1x měsíčně e-mailem videoprezentaci s přehledem nových knih pro teenagery zašleme. Můžete ji využít například pro zpestření hodin literatury.

Rádi byste ve své škole udělali pořádný Humbook? Naše platforma pro mladé a dospívající čtenáře sdružuje fanoušky young adult a new adult literatury. Členové HumbookTeamu budují skrze sociální sítě čtenářskou komunitu, které pomáhá objevit ty nejzajímavější tituly. Pořádáme HumbookFest, největší festival YA literatury ve střední Evropě, výroční ceny HumbookAwards a také HumbookTour – putovní čtenářskou akci, se kterou rádi přijedeme i na vaši školu. Stačí se ozvat na [email protected].

Pokud Vaši školu zaregistrujete do Klubu mladých čtenářů Albatros, budete moci objednávat za zvýhodněné ceny všechny knížky z Albatros Media, včetně titulů pro teenagery a dospělé. 

 

 

 

 

 

 

Školám, které o to projeví zájem, zasíláme 1x měsíčně e-mailem videoprezentaci s přehledem nových knih pro teenagery, kterou můžete využít například pro zpestření hodin literatury.  

Vše o Humbookfestu a o světě young adult literatury najdete na webových stránkách ZDE.

Pokud Vaši školu zaregistrujete do Klubu mladých čtenářů Albatros, budete moci objednávat za zvýhodněné ceny všechny knížky z Albatros Media, včetně titulů pro teenagery a dospělé.