Školní kluby

Jsme tu proto, aby děti četly

Mimořádné slevy pro školy - do konce dubna 2020

Ve dnech 6. - 30. 4. 2020 snižujeme pro školy ceny všech knih o dalších 13 % ze zvýhodněných katalogových cen. Celkem tak dosáhnete slevy minimálně 30 % oproti běžným cenám v knihkupectvích a na většině e-shopů.

 

Využijte výrazně výhodnějších cen knih pro vybavení školní knihovny nebo k nákupu odměn pro žáky. 

 

JAK SE SLEVA POČÍTÁ?
Například kniha Děti z Bullerbynu stojí v knihkupectvích 249 Kč. Na www.kmc.cz ji můžete trvale zakoupit se slevou 20 %, tj, za 199 Kč. A nyní (od 6. do 30. 4. 2020) ji pořídíte za cenu o dalších 13 % nižší, tj. za 173 Kč

 

KDY VÁM KNÍŽKY DORUČÍME?
U všech objednávek je dočasně pozastavena expedice a budeme je doručovat ihned po znovuotevření škol. Pokud chcete objednané knížky do školy doručit hned, napište nám prosím tuto informaci e-mailem na adresu kmc.bo@albatrosmedia.cz a my Vám je obratem zašleme. V tomto případě se prosím ujistěte, že ve škole bude přítomný někdo, kdo balíček s knihami převezme, aby se nám zásilky nevracely jako nedoručené. 

 

Nabídka platí jen při objednání (fakturaci) na školu. Neplatí při objednání na důvěrníka. Pokud neznáte přihlašovací údaje pro Vaši školu, rádi Vám je na vyžádání zašleme.

Akce se vztahuje nejen na nabídku ze všech katalogů tohoto školního roku, ale i na všechny knížky společnosti Albatros Media, které najdete v záložce "Nabídka knih" v hlavním menu, včetně titulů pro dospělé.

PŘI OBJEDNÁVKÁCH NA WWW.KMC.CZ NEPLATÍTE ŽÁDNÉ POŠTOVNÉ!