Školní kluby

Jsme tu proto, aby děti četly

Staňte se laskavcem a zažijte pocit z konání dobra na vlastní kůži!

Staňte se laskavcem a zažijte pocit z konání dobra na vlastní kůži!

Zapojte se i vy do happeningu #jsemlaskavec

Oslavte s námi Světový den laskavosti 13. listopadu 2018! Připojte se k celostátnímu happeningu #jsemlaskavec, který organizuje Nadace Karla Janečka, registrace je spuštěna!

V loňském roce se přihlásilo více než 400 týmů ze 177 měst a letošní počty nasvědčují tomu, že letošní ročník bude ještě úspěšnější.

Chcete se zapojit?

Přihlásit se mohou třídy, spolky, zájmové kroužky, nebo kamarádi ve věku 6 -18 let z celé České republiky. Stačí si vybrat dobrý skutek a zaregistrovat se na webu www.jsemlaskavec.cz. Vybranou laskavost pak společně s vaší třídou/týmem můžete uskutečnit od 1. do 13. listopadu 2018, ale ideálně přímo na Světový den laskavosti v úterý 13. listopadu.

Pro týmy i registrující osoby má Nadace Karla Janečka mnoho zajímavých cen, kromě nevšedního zážitku také výlet do Prahy za virtuální realitou, workshopy s Jirkou Králem a dalšími kreativci a mnoho jiných hodnotných cen.

Veškeré informace najdete na webu www.jsemlaskavec.cz. Pokud o akci chcete informovat i další, můžete si stáhnout banner na sociální sítě a plakát na školní nástěnku.


Galerie