Přihlášení
Aktuální katalogy
Kontakty

Obchodní manažerka KMČ
Ing. Eva Sadílková 
tel. 261 397 282, e-mail:
eva.sadilkova@albatrosmedia.cz

Referentka KMČ
Mgr. Renata Löwingerová,
tel. 261 397 222, e-mail 
renata.lowingerova@albatrosmedia.cz
- registrace nových škol a důvěrníků KMČ

Referentka Back-office
Marcela Pražáková,
tel. 261 397 272, e-mail 
marcela.prazakova@albatrosmedia.cz
Na tuto adresu zasílejte písemné objednávky, případné doobjednávky knih nebo katalogů, dotazy ohledně vystavených faktur a dobropisů a směřujte sem i případné reklamace.

Expediční sklad
Albatros Media a.s., Hala č. DC 3,   K Vypichu 979, 252 19 Rudná u Prahy
Martina Bartáková, e-mail 
martina.bartakova@albatrosmedia.cz
Na tuto adresu zasílejte vadné a neprodané knihy.

Platby KMČ:
Albatros Media a.s. - finanční oddělení
Na Pankráci 30, 140 00 Praha 4
Ing. Milena Švagrová, tel. 261 397 237, e-mail 
milena.svagrova@albatrosmedia.cz
Na paní Švagrovou se obracejte v záležitostech týkajících se platební agendy KMČ.

č.ú.: 508 110 7354/5500

Při veškeré komunikaci prosíme uvádějte členské číslo důvěrníka nebo školní knihovny.

JSME TU PROTO, ABY DĚTI ČETLY!

Klub mladých čtenářů Albatros působí v bezmála 4000 základních  školách, mateřských školách a víceletých gymnáziích v celé České republice.

CO JE POHÁDKOVÁ ŠKOLKA?

„POHÁDKOVÁ ŠKOLKA čtenářský klub pro nejmenší – je již sedm let významnou součástí Klubu mladých čtenářů Albatros.

Nabídkové katalogy Pohádková školka pravidelně rozesíláme 2x ve školním roce do zapojených mateřských školek, mateřských center a do prvních a druhých tříd základních škol.

První katalog Pohádková školka ZIMA posíláme na konci října,

druhý katalog Pohádková školka JARO posíláme na začátku března.

Nabídkové katalogy Pohádkové školky obsahují pečlivě vybrané knižní tituly pro děti ve věku od dvou do sedmi let, pro děti předškolního věku i začínající čtenáře.

Literatura vydávaná pro malé děti klade důraz na slovo a zároveň na kvalitní ilustrace. Právě předškoláci citlivě vnímají obrázková leporela a ilustrace v pohádkových knížkách, které rozvíjejí jejich fantazii.

První důležité krůčky při výchově ke čtenářské gramotnosti dětí jsou hlavně v rukách rodičů. Malé děti přirozeně reagují na mluvené slovo, přirozeně přijímají pohádky, básničky či říkanky živě přednášené z úst rodičů, prarodičů i pedagogů v mateřských školách. Předčítání obohacuje jejich slovní zásobu a pomáhá dětem se správnou výslovností slov a hlásek.

Nejmladší děti naleznou na stránkách katalogu svá oblíbená leporela, která jsou vhodnou pomůckou pro poznávání světa kolem nás. Nechybí zde ani populární Krteček a další hrdinové z televizních večerníčků. Klasické pohádkové knihy jsou samozřejmou součástí každé nabídky, stejně jako pohádky moderní a knihy s laskavými příběhy současných dětí.

Předškolákům a jejich pedagogům pravidelně nabízíme didaktické pracovní sešity určené k rozvíjení grafomotoriky, matematických schopností a logického myšlení. Hravé logopedické sešity pomáhají dětem s výslovností hlásek a problematických slovních spojení.

Opravdoví čtenáři si mohou vyzkoušet hlasité čtení z knížek bohaté nabídky titulů edic První a Druhé čtení. Vybrané tituly těchto edic jsou zcela nově doplněny metodickými PRACOVNÍMI LISTY, které jsou pro všechny naše čtenáře zcela zdarma (podrobnosti zde).

Děti společně s rodiči mohou z katalogů Pohádkové školky jednoduše vybírat a objednávat vybrané knihy za výhodnou cenu,
která je tradičně o 20 % nižší než v knihkupectví.

Objednávky vyřizuje v každé školce pracovník (dále důvěrník Klubu mladých čtenářů Albatros).
Každý důvěrník má s naším Klubem mladých čtenářů uzavřenu smlouvu o spolupráci.

Za svou práci je finančně ohodnocen.


Jak zapojit také Vaši školku nebo Vaše mateřské centrum 
do Klubu mladých čtenářů Albatros?

Je to velmi jednoduché a zcela zdarma.

Pokud se chcete stát důvěrníkem Klubu mladých čtenářů Albatros, kontaktujte, prosím, Mgr. Renatu Löwingerovou na e-mailu renata.lowingerova@albatrosmedia.cz nebo na telefonních číslech 724 122 814, 261 397 222.

Vyplněný a potvrzený formulář Smlouvy o spolupráci zašlete na adresu:
Mgr. Renata Löwingerová, Klub mladých čtenářů, ALBATROS Media a.s., Na Pankráci 30, 140 00 Praha 4.

Přímo ve formuláři uveďte, kolik kusů katalogů Pohádková školka (nebo také katalogů Albatros) potřebujete do školky posílat.

Na základě této smlouvy dostanete své vlastní členské číslo a vlastní přístupové údaje na objednávací on-line stránku www.kmc.cz.Zde můžete pohodlně během celého školního roku zadávat své souhrnné objednávky přijaté od rodičů vašich žáčků. Objednávat můžete samozřejmě také e-mailem nebo poštou.
Na všechny Vaše dotazy Vám ochotně odpovíme.

Těšíme se, že Pohádková školka Klubu mladých čtenářů Albatros ve Vás najde své podporovatele a že Vaším prostřednictvím děti v knihách naleznou nejen potěšení, ale především zábavný prostředek výchovy a vzdělání.

„JSME TU PROTO, ABY DĚTI ČETLY, bylo a stále zůstává hlavním mottem Klubu mladých čtenářů Albatros a samozřejmě též mottem Pohádkové školky.